Sisteminiai skustuvai

 

X5 (skustuvai.lt produktas)
penki ašmenys + trimeris

Suderinami su Fusion ir Fusion Power skustuvais.Drėkinamoji juostelė su vitaminu E ir alijošiumi - drėkina ir saugo odą. Penki skustuvo ašmenys tolygiai paskirsto slėgimą, taip sumažindami odos dirginimą ir užtikrindami didesnį skutimosi komfortą. Trimeris skirtas sunkiai prieinamų vietų skutimui. Dėžutėje - keturi peiliukai. Gamintojas: ASR CO. JAV.

Kaina: 7,99 Eur  (AKCIJA 5.99)

Didmeninė kaina  - klausti.

Urmo pakuotė: 10 vnt.

Gillette
Fusion skustuvo peiliukai

Penkių ašmenų skustuvo peiliukai su trimeriu. Tinka visiems Gillette Fusion tipo skustuvams. Keturi peiliukai pakuotėjė. Gamintojas P&G.

Kaina: 10,90 Eur

Didmeninė kaina (<10 vnt.) - klausti.

 

KLASIKINIS SKUSTUVAS + 5peil. (skustuvai.lt produktas)

Dviejų ašmenų klasikiniai  skustuvai vėl populiarūs ir madingi. Patogus, subalansuoto svorio, tačiau tvirtas ir patvarus skustuvas patiks vertinantiems kokybę ir tikslumą.Su šiuo skustuvu ir keičiamais platininiais peiliukais, sukursite savo stilių ir neįtikėtinai švariai nusiskusite.Gamintojas: ASR CO. JAV.

Kaina: 9,90 Eur (AKCIJA 8.50)

Urmo pakuotė: 6 vnt.

Prestige Plus (skustuvai.lt produktas)
5 dviašmeniai skustuvo peiliukai

Dviejų ašmenų iš kokybiško plieno. Drėkinamoji juostelė su vitaminų kompleksu. Tinka daugeliui įvairių gamintojų senesnio tipo skustuvams (pav. Shick - Wilkinson Pivot Plus, Gillette Slalom Plus , Contour Plus ir kt.). Gera kokybė už mažą kainą. Gamintojas: ASR CO. JAV.

Kaina: 2,45 Eur (AKCIJA 1.90)

Didmeninė kaina (<20 vnt.) - klausti.

Urmo pakuotė: 20 vnt.

X5 (skustuvai.lt produktas)
penki ašmenys + trimeris

Suderinami su Fusion ir Fusion Power skustuvais.Drėkinamoji juostelė su vitaminu E ir alijošiumi - drėkina ir saugo odą. Penki skustuvo ašmenys tolygiai paskirsto slėgimą, taip sumažindami odos dirginimą ir užtikrindami didesnį skutimosi komfortą. Trimeris skirtas sunkiai prieinamų vietų skutimui. Tinka visiems M3 grupės   skustuvams Dėžutėje - keturi peiliukai. Gamintojas: ASR CO. JAV.

Kaina: 7,99 Eur  (AKCIJA 5,99)

Didmeninė kaina  - klausti.

Urmo pakuotė: 10 vnt.

WILKINSON SWORD
5 klasikiniai peiliukai

Pemki klasikiniai peiliukai plastmasinėje dėžutėje. Gamintojas: Wilkinson Sword Vokietija

kaina: 0,95 Eur

Didmeninė kaina  - klausti.

Pakuotė: 20 X 5 vnt.

Gillette
Mach3 skustuvo peiliukai

Trijų ašmenų skustuvo peiliukai su trimeriu. Dėl pakankamai didelių tarpų tarp peiliukų ir vandens srovės kreipiamųjų, peiliukus lengva išvalyti. Tinka visiems Gillette Mach3 / Turbo tipo skustuvams. Keturi peiliukai pakuotėjė. Gamintojas P&G.

Kaina: 7,25 Eur

Urmo pakuotė: 10 vnt.

Acti-Flexx (skustuvai.lt produktas)
5 dviašmeniai skustuvo peiliukai

Dviejų ašmenų iš kokybiško plieno. Drėkinamoji juostelė su vitaminų kompleksu. Tinka "Sensor Excel" tipo skustuvams. Gamintojas: ASR CO. JAV.

Kaina: 2,89 Eur

Didmeninė kain10 vnt.) - klausti.

Pakuotė: 10 vnt.

 

Gillette
Fusion skustuvo peiliukai

Penkių ašmenų skustuvo peiliukai su trimeriu. Tinka visiems Gillette Fusion tipo skustuvams. Aštuoni peiliukai pakuotėjė. Gamintojas P&G.

Kaina: 20,90 Eur

Urmo pakuotė: 10 vnt.